“15 TEMMUZ DİRENİŞİNDEN AFRİN’E” SÖYLEŞİ PROGRAMINA KONUK KONUŞMACI OLARAK KATILDI

  • 4 Nisan 2018 Çarşamba - BASINDAN -

 

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Artuklu Belediyesince Mardin Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen 15 Temmuz Direnişinden Afrin'e söyleşi programına İstanbul Milletvekilimiz Sayın Metin KÜLÜNK  ile beraber konuşmacı konuk olarak katıldı.

AK Ocaklar Genel Başkanı, 15 Temmuz Şehidi Erkan Yiğit ve 15 Temmuz Gazisi Volkan Yiğit'in abisi  Hakan Yiğit'in de konuşmacı olarak katıldığı program için Milletvekilimiz  büyük katkılarından dolayı  Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk ve AK Ocaklar Genel Başkanına  ve mensuplarına teşekkür etti..

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Mardin Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş'ı Mardin Milletvekilimiz Orhan Miroğlu ile birlikte makaminda ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Kızıltepe Kalaycik köyünde 15 Temmuz Şehidi Erkan Yiğit adına yapılan çeşmenin de açılışını yapıldı.

 

Milletvekilimiz, Mardin Valimiz  Mustafa Yaman beyi makaminda ziyaret ettik. Başbakanlık Müşaviri  Önder Karan ve AK Ocaklar Genel Bşk Sn Hakan Yiğit'inde katıldığı ziyarette sıcak ilgi ve alakasından dolayı  Valimize teşekkür edip aynı zamanda Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kayyumu olarak da yapmış olduğu güzel hizmetlerle her kesimin büyük takdirini kazanmasından dolayı tebrik etti.

Milletvekilimizin Mardin ziyaretinde ev sahiplikleriyle onurlandıran Mardin Milletvekillerimiz Ceyda Bölünmez Çankırı ve Orhan Miroğlu' na şükranlarımı sundu.

 

 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz