OSMANİYE`NİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 96. YILDÖNÜMÜ TÖRENLERİNE KATILDI

  • 8 Ocak 2018 Pazartesi - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü törenlerine katıldı.

Törene Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Baro Başkanı Dilem Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Şehit ve Gazi Dernekleri Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulması ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.

Atatürk Anıtındaki töreninin ardından 7 Ocak Kurtuluş yürüyüşü yapıldı. Envar-ül Hamit Camii (Büyük Cami) önünde son bulan yürüyüşün ardından Caminin önünde bulunan şehitlik ziyaret edildi. 

Osmaniye'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü kutlamaları Devlet Bahçeli Meydanında düzenlenen törenle devam etti. 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz