ÖNAL ”PARKESİZ KÖY KALMAMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ” DEDİ

  • 16 Ağustos 2017 Çarşamba - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

ÖNAL "PARKESİZ KÖY KALMAMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ" DEDİ

AK parti Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, yaptığı basın açıklamasında "Parkesiz köy kalmaması için çalışıyoruz" dedi.

 

-Milletvekilimiz, Dereli'de parke taşı çalışmalarını inceledi. Köylerimizde kilitli parke taşı yapımı hızla devam ediyor

 

AK Parti Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, 2017 KÖYDES projesi kapsamında, köylerde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi.

Milletvekilimiz, projede yer alan Dereli köyündeki çalışmaları yerinde inceleyerek İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Altun'dan bilgi aldı.

İnceleme sonrasında bir açıklama yapan ÖNAL, 2017 KÖYDES projesi kapsamında stabilize olan köy yollarının parke taşı döşeme çalışmalarının başladığını kaydetti.

Devlet, millet dayanışması olduğu sürece hizmetlerin daha hızlı aktarıldığını belirten Milletvekilimiz, "Kent merkezine bağlı 21 köyde 53 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme planlaması yapıldı. Bu kapsamda parke çalışmalarımız bir çok köyümüzde devam ediyor. Diğer stabilize yolların tamamlanmasıyla 2019'a kadar parkesiz köy kalmayacağını söyleyebiliriz" dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, AK Parti Osmaniye Milletvekili Önal'a köylere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz