ŞEHİDİMİZ UZMAN ÇAVUŞ ZEKİ KOǒUN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

  • 2 Haziran 2017 Cuma - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

Milletvekilimiz, Şırnak'ın Uludere ilçesi Şenoba Beldesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Zeki Koç'un cenaze törenine katıldı.

 Şehidimiz Osmaniye'nin Düziçi ilçesinin Bostanlar Köyünde toprağa verildi.

 

Bostanlar Köyünde düzenlenen cenaze törenine Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal ile birlikte Maliye Bakanı Naci Ağbal, Vali Kerem Al, Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Garnizon Komutan Vekili Piyade Yarbay Mustafa Arslan, Belediye Başkan Vekili Abdullah Bukan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Piyade Uzman Çavuş Zeki Koç'un cenazesi Bostanlar Köyü Mezarlığına defnedildi. Şehidimizin tabutu üzerinde sarılı olan Türk Bayrağı, Şehidimizin babasına Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından verildi. Vali Kerem Al ise Şehidimizin eşine Türk Bayrağı verdi.

 

       Cenaze töreninin ardından taziye evi ziyaret edilerek, Şehidimizin ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz