BAŞBAKANIMIZ SAYIN BİNALİ YILDIRIM OSMANİYE’Yİ ZİYARET ETTİ

  • 10 Nisan 2017 Pazartesi - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

Başbakanımız, Başbakan Yardımcıları Veysi Kaynak ve Mehmet Şimşek, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte Osmaniye'ye geldi.

Başbakanımız  Sayın Binali Yıldırım'ı, Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal ile birlikte, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekilleri  Mücahit Durmuşoğlu ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Vali Yardımcıları Mehmet Öz, Muammer Balcı ve Alp Eren Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve siyasi parti temsilcileri tarafından karşılandı.

Başbakan Binali Yıldırım, kendisini karşılamaya gelen stat dışında bulunan vatandaşlarla da selamlaştı. Karşılamanın ardından Devlet Bahçeli Bulvarı'na geçen Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, burada vatandaşlara hitap etti.

Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım programının devamında Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.

        Karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzalayan Başbakan Binali Yıldırım, daha sonra Valilik makamında Vali Kerem Al ile bir süre görüştü.

        Valilik ziyaretinin ardından Osmaniye Belediyesini de ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım, programlarının ardından Osmaniye'den ayrıldı.

 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz