DÜZİÇİ İLÇEMİZİN KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİLER

  • 21 Şubat 2017 Salı - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Vali Kerem AL ile birlikte Düziçi ilçesinin köylerini ziyaret etti.

Ziyarette Milletvekilimiz ve Valimizle birlikte İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz eşlik etti.

Milletvekilimizi ve beraberindeki Protokol heyetini Düziçi'nin Karagedik köyünde Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı ve köy sakinleri tarafından karşılandı.

 

        Karşılamanın ardından Karagedik, Yazlamazlı ve Selverler köylerinde ikamet eden köy sakinleri ile Şehit Uzman Jandarma Fatih Gökşen İlkokulu bahçesinde bir araya gelindi.  

Köy Muhtarından köy hakkında bilgi alınıp daha sonra köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinlendi.

 

       Programın devamında Düziçi ilçesine bağlı Çerçioğlu Köyünü ziyaret edilerek köy sakinleri ile bir araya gelindi. Köyün girişinde muhtar ve köy sakinleri tarafından karşılanan Milletvekilimiz ve beraberindekiler köy muhtarından köyün nüfus, ekonomik ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra köy sakinleri ile bir süre sohbet edilerek, sorun ve talepleri dinlendi. Ziyaretinin sonunda inşaatı devam etmekte olan Köy Camiinde incelemelerde bulunuldu.

 

       Köy ziyaretlerinin son durağı Pirsultanlı Köyü oldu. Köy sakinleri tarafından karşılanan heyet Köy meydanında Pirsultanlı, Güzelyurt ve Gümüş Köylerinde ikamet eden köy sakinleri ile bir araya geldi.

 

        İlk olarak köy muhtarından köy hakkında bilgi alınıp, daha sonra köy sakinleri dinlendi. 

        Köy sakinleri Milletvekilimize ve protokol mensuplarına köylerini ziyaret ettiği için teşekkür ettiler. Daha sonra köyün ilkokulunu da ziyaret edilerek bahçede oynayan öğrencilerle sohbet ettiler. 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz