BAHÇE İLÇEMİZİN MUHTARLAR VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI.

  • 14 Şubat 2017 Salı - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, Vali Kerem Al ile birlikte  Bahçe İlçemizde Belediye Binasında muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.

Belediye binası önünde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve belediye personeli tarafından karşılanan Milletvekilimiz ve Vali Al, toplantı öncesinde Başkanlık makamında Belediye Başkanı İbrahim Baz ile bir süre görüştü.

Düzenlenen toplantıya Vali Al'ın yanı sıra Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Sağlam, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz de katıldı. 

Osmaniye Milletvekilimiz  Dr. Suat Önal burada yaptığı konuşmada "Bugün devlet millet kaynaşmasının güzel bir örneğinin yaşandığı toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, özellikle ilçelerde ve köylerde vatandaşlarımızı dinleyen, incelemelerde bulunarak sorunları yerinde tespit eden ve çözüm için gayret gösteren Vali Kerem Al'a teşekkür etti. Bahçe ilçesinde yaşayan vatandaşları, birlik ve beraberlikleri nedeniyle tebrik eden Dr. Suat Önal, "Bahçe ilçemizde bir kardeşlik havası var. 15 Temmuz hain darbe kalkışmasından sonra, çok şükür Bahçe ilçemizdeki bu kardeşlik ve birliktelik zirve yaptı. Bu birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum" dedi. Osmaniye'nin daha da gelişmesi için Organize Sanayi Bölgesinin genişletilmesi ve yatırımcıların taleplerinin karşılanması noktasında çalışmaları olduğunu belirten Dr. Suat Önal, Osmaniye için yapılan diğer çalışmalardan da söz ederek, "Sizlerin bize verdiğiniz emanete şu ana kadar hiç halel getirmeden gece gündüz çalışmanın huzuru içinde olduğumuzu ifade etmek istiyorum" diyerek sözlerine son verdi.

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz