ŞEHİT POLİS MEMURU MAHMUT AVA’IN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

  • 19 Ocak 2017 Perşembe - TEŞKİLAT FAALİYETLERİ -

        Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Polis Memuru Mahmut AVA’nın Toprakkale İlçemizde  düzenlenen cenaze törenine katıldı.

         Diyarbakır’da bölücü terör örgütü mensupları tarafından yola döşenen patlayıcının zırhlı aracın geçişi sırasında infilak etmesi sonucu şehit düşen Polis Memuru Mahmut Ava, Toprakkale İlçemizde toprağa verildi.

Şehidimiz için düzenlenen cenaze törenine Milletvekilimiz Dr. Suat Önal ile birlikte Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Doç. Dr. Ruhi Ersoy, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkanı Kadir Kara, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç, Vali Yardımcısı ve Toprakkale Kaymakam Vekili Muammer Balcı,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Toprakkale Belediye Başkanı İbrahim Demirci, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şehit Polis Memuru Mahmut Ava’nın cenazesi Kışla Mahallesi Mezarlığına defnedildi.  

        Cenaze töreninin ardından Şehidimizin ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz