HAİN DARBE GİRİŞİMİ SONRASI GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİ

  • 18 Ağustos 2016 Perşembe - TBMM FAALİYETLERİ -

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Milli Savunma Komisyonu üyesi olan AK Parti Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, Komisyon üyelerimizle birlikte taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular.

 Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi olan Milletvekilimiz Dr. Suat Önal,  Komisyon Başkanı Yusuf Beyazıt ve diğer komisyon üyeleri ile birlikte, 15 Temmuz akşamı gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimi sonrası taziye ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere bir kısım ziyaretlerde bulundular.

Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz'i makamında ziyaret etti. 15 Temmuz hain darbe girişiminde Vatan ve Millet için kahramanca mücadele eden şehitlerimizi rahmetle anarak Emniyet teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve üyelerimizle birlikte Milli Savunma Bakanımız Sayın Fikri Işık beyi ziyaret etti. 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

TBMM Milli Savunma Komisyonu olarak Genelkurmay Başkanımız ziyaret edildi. Genelkurmay Başkanı Sayın Orgeneral Hulusi Akar'a 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle geçmiş olsun dileklerini  ilettiler.

TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri olarak Ankara Emniyet Müdürümüze de  geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ayrıca 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında darbeci askerlerin hedefi olan Özel Kuvvetler Komutanlığı ile Emniyet Özel Harekat Daire Başkanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

Heyeti, Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı karşıladı. Korgeneral Aksakallı komisyon üyelerini, Özel Kuvvetler Komutanlığını teslim almak üzere gelen Tuğgeneral Semih Terzi'yi alnından vuran Astsubay Ömer Halisdemir'in şehit edildiği alana götürdü.

TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri olarak İçişleri Bakanımız Efkan Ala'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz