DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI TAKDİM TÖRENİNE KATILDI.

  • 20 Mart 2014 Perşembe - EV ZİYARETLERİ -

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, Cebelibereket Kültür Merkezinde düzenlenen Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim törenine katıldı.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 99. Yıldönümü kutlamaları kapsamında şehit yakınlarına ve malul gazilere Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim edildi.

Milletvekilimizle birlikte törene Vali Dr. Mehmet Oduncu, Garnizon Komutanı Muharebe Kurmay Albay Ersin Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Murat Türk, Baro Başkanı Hamza Tor, Vali Yardımcıları Yusuf Özdemir, Halit Deveci, Mehmet Öz, Dr. M.H. Nail Anlar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şehit Aileleri, Gaziler ve yakınları katıldı.

Devlet Övünç Madalyası takdim töreni, Abdurahman Keskiner Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Korosunun seslendirdiği 'Kahramanlık Türküleri' ile sona erdi. 

Törenin ardından, şehit aileleri ve gazilerimiz için Polisevinde yemek düzenlendi.

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz