İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

  • 31 Ekim 2013 Perşembe - EV ZİYARETLERİ -

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığımızın Ekim ayı İl Danışma Meclisi toplantısı Cebelibereket Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya Milletvekilimizle birlikte eski AK Parti Kilis Milletvekili ve İl Danışma Meclisi Koordinatörü Hasan Kara ile İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, Merkez İlçe Başkanı Sait Kıraç, AK Partili belediye başkanları, belediye başkan aday adayları, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal toplantıda yaptığı konuşmada  Demokratikleşme paketi, askerliğin 12 aya düşürülmesi ve güvenlik hizmetleri hakkında görüşlerini aktardı. Türkiye'nin her alanda büyüyen, örnek bir ülke konumuna geldiğini vurgulayan Önal, "Ülke olarak her konuda profesyonelce düşünüp hareket etmekteyiz. Artık Türkiye'nin tarihi değişiyor. Dünya Turizm Örgütü, bizi dünyanın üçüncü turizm potansiyeline sahip ülke olarak belirlendi. Bir zamanlar çok büyük proje olarak görülen hizmetler, artık AK Parti hükümeti sayesinde halkımızca normal hizmet olarak görülmeye başlandı. Bu yükseliş birilerini korkutuyor, ürkütüyor. Güzel hizmet ve projelere karşı çıkanlara baktığımızda, onların ülkemizi karıştırmaya çalışanlar olduğunu görüyoruz. Birileri yıllarca yolsuzluk yaptı fakat AK Parti yol yaptı. Halkımız bunu görüyor ve sandıktan gereken cevabı veriyor." diye konuştu.

Önal, belediye başkanı aday adaylarına başarı dileyerek, aday belirlendikten sonra tüm aday adaylarının belirlenen aday ile birlikte çalışması gerektiğini, bunun yapılması sonucunda başarının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz