VALİLİK MAKAMINDA TEBRİKLERİN KABULÜ

  • 30 Ekim 2013 Çarşamba - EV ZİYARETLERİ -

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıldönümü törenleri Valilik makamında tebriklerin kabulü ile devam etti.

 Valilik makamında, Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat Önal ile birlikte Vali Dr. Mehmet Oduncu, Garnizon Komutanı Muharebe Kurmay Albay Ersin Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara'nın tebrikleri kabulü ile başlayan kutlamalar, 7 Ocak Şehir Stadyumundaki törenle devam etti.

Törenin devamında Ulusal spor müsabakaları ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri Milletvekilimiz Dr. Suat Önal, Vali Dr. Mehmet Oduncu, Garnizon Komutanı Muharebe Kurmay Albay Ersin Kaya ve Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından verildi. Tüm sporcuları tebrik eden Vali Oduncu, sportif faaliyetlerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Osmaniye'nin spor alanında ciddi potansiyeli olan bir il olduğunu da belirten Vali Oduncu, Osmaniye'yi belirli spor branşlarında söz sahibi hale getirmek için projeler geliştirdiklerini kaydetti.

Stadyumdaki kutlamalara Sayın Önal, Vali Dr. Mehmet Oduncu, Garnizon Komutanı Muharebe Kurmay Albay Ersin Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sabri Ulukanlı, Baro Başkanı Hamza Tor, Vali Yardımcıları Yusuf Özdemir, Halit Deveci, Ali Çağlar, Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar ve Mehmet Öz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıldönümü kutlama etkinlikleri tören geçişi ile son buldu.

 

 

Yorumlar

    Yorum Bulunamadı...
    İlk yorum ekleyen siz olun

Yorum Yaz