2017 Haber Arşivi

AFAD BÜTÇESİ ÜZERİNE AK PARTİ GRUBU ADINA KONUŞMA YAPTI

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, 2018 yılı AFAD bütçesi üzerine AK Parti Grubu adına TBMM de konuşma yaptı. Detaylar »

12 Aralık 2017 Salı

ULUSLARARASI İLERİ ARAŞTIRMALAR VE MÜHENDİSLİK KONGRESİ’NE KATILDI

Milletvekilimiz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi tarafından 16-18 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan Uluslararası İleri Araştırmalar ve Mühendislik Kongresinin açılış programına katıldı Detaylar »

22 Kasım 2017 Çarşamba

SAYIN BİLAL ERDOĞAN, OSMANİYE TÜGVA HİZMET BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye İl Temsilciliği Hizmet Binasının açılışına katıldı. Detaylar »

8 Kasım 2017 Çarşamba

ÖNAL ”PARKESİZ KÖY KALMAMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ” DEDİ

AK parti Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, yaptığı basın açıklamasında “Parkesiz köy kalmaması için çalışıyoruz” dedi. Detaylar »

16 Ağustos 2017 Çarşamba

TOPRAKKALE TÜYSÜZ OLAGAN KONGRE VE KADIN KOLLARI KONGRESİNE KATILDI

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Toprakkale Tüysüz Beldesi 6.Olagan Kongresine ve Kadın Kolları Kongresine katıldı. Detaylar »

10 Ağustos 2017 Perşembe

ÖNAL “OKUL İNŞAATLARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR “

EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ AK Parti Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL,Osmaniye Milli Eğitim İl Müdürümüzle birlikte Osmaniye merkez ve Toprakkale ilçemizdeki inşaat çalışmalarını ve devam eden yatırımları inceledi. Detaylar »

9 Ağustos 2017 Çarşamba

SUMBAS İLÇEMİZ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Vali Ömer Faruk Coşkun ve Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ile birlikte Sumbas'da Detaylar »

4 Ağustos 2017 Cuma

KADİRLİ İLÇEMİZDE İNCELEME VE DENETLEMELERDE BULUNDU

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Vali Ömer Faruk Coşkun ile birlikte inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere Kadirli ilçesini ziyaret ettiler. Detaylar »

3 Ağustos 2017 Perşembe

ISSIZCA KÖYܒNDE YAPIMI DEVAM EDEN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Osmaniye Milletvekilimiz Dr. Suat ÖNAL, Vali Ömer Faruk Coşkun ile birlikte Issızca köyünde incelemelerde bulundular Detaylar »

2 Ağustos 2017 Çarşamba

ŞEHİDİMİZ UZMAN ÇAVUŞ ZEKİ KOǒUN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Milletvekilimiz, Şırnak'ın Uludere ilçesi Şenoba Beldesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Zeki Koç’un cenaze törenine katıldı. Detaylar »

2 Haziran 2017 Cuma